<

Ekspozita COLORS

Galeria FAP ka kenaqesine t'ju ftoje ne hapjen e ekspozites "Colors", te piktorit Azem Kucana.


Azem Kucana aktualisht eshte student ne vitin e pare Master, prane atelierit te piktures Monumentale ne Fakultetin e Arteve te Bukura.

Ekspozita hapet me date 12 Qershor, ora 19.00 dhe do te qendroje e hapur deri me date 17 Qershor.


Ju Mirepresim!